Ndryshimi mes inspektimeve të ".ni"

3 bytes added ,  9 vjet më parë
v
roboti shtoj: krc:.ni; cosmetic changes
v (roboti shtoj: bg:.ni)
v (roboti shtoj: krc:.ni; cosmetic changes)
'''.ni''' është prapashtesa e faqeve të [[Interneti]]t dhe përfaqëson [[Domeni internacional i shteteve|domenin zyrtar]] të [[Nikaragua|Nikaraguas]]s.
 
{{CITDL}}
 
<!--Kategorizimi-->
[[Category:Domene interneti]]
 
<!--nderlidhje-->
 
[[CategoryKategoria:Domene interneti]]
 
[[ar:.ni]]
[[ka:.ni]]
[[ko:.ni]]
[[krc:.ni]]
[[lb:.ni]]
[[ms:.ni]]
1.731

edits