Ndryshimi mes inspektimeve të ".py"

3 bytes added ,  10 vjet më parë
v
roboti shtoj: krc:.py; cosmetic changes
v (roboti shtoj: bg:.py)
v (roboti shtoj: krc:.py; cosmetic changes)
'''.py''' është prapashtesa e faqeve të [[Interneti]]t dhe përfaqëson [[Domeni internacional i shteteve|domenin zyrtar]] të [[Paraguaji|Paraguajit]]t.
 
{{CITDL}}
 
<!--Kategorizimi-->
[[Category:Domene interneti]]
 
<!--nderlidhje-->
 
[[CategoryKategoria:Domene interneti]]
 
[[ar:.py]]
[[ka:.py]]
[[ko:.py]]
[[krc:.py]]
[[lb:.py]]
[[ms:.py]]
1.731

edits