Dallime mes rishikimeve të "Vellej Paterkuli"

No change in size ,  15 vjet më parë
v
Robot: Changing Category:Historia
v
 
v (Robot: Changing Category:Historia)
 
<!-- kategorizim dhe ndëruiki -->
 
[[Category:HistoriaHistori]]
12.976

edits