Ndryshimi mes inspektimeve të "Punë dhe ditë"

No change in size ,  14 vjet më parë
v
Robot: Changing Category:Historia:Dokumente
v
v (Robot: Changing Category:Historia:Dokumente)
 
<!-- kategorizim dhe ndëruiki -->
 
[[Category:HistoriaHistori:Dokumente]]
12.976

edits