Dallime mes rishikimeve të "Hapkido"

No change in size ,  12 vjet më parë
ska përmbledhje të redaktimeve
[redaktim i pashqyrtuar][redaktim i pashqyrtuar]
v (roboti shtoj: vi:Hapkido)
No edit summary
Nëpërmes lëvizjeve të rrufeshme, gati të padukshme, sulmuesi nxitet të bëj lëvizje të kundërta refleksive, të cilat pastaj shfrytëzohen në një teknikë vijuese. per me shume vizitoni faqen : www.martial-arts.weebly.com ---nga klubi i taekwondose dhe hapkidose PEJA.
 
[[Kategoria: SportSporte]]
[[Kategoria: Sporte luftarake]]