Dallime mes rishikimeve të "Guljelm Radoja"

185 bytes added ,  11 vjet më parë
*[[Dashuria e fundit]] - (1995)
*[[Nekrologji]] - (1994)
*[[Kthimi i ushtrisë së vdekur]] - (1989) ....Prifti
*[[Eja!]] - (1987)
*[[Vrasje në gjueti]] - (1987)
*[[Asgjë nuk harrohet]] - (1985) ....Peshkatari
*[[Mondi dhe Diana]] - (1985) ....Babai i Mondit
*[[Të paftuarit]] - (1985)
*[[Vendimi]] - (1984) .... Leçiano
*[[Kush vdes në këmbë]] - (1984) ....Petro Luarasi
*[[Gracka (film)|Gracka]] - (1983) ....Refiku, radisti
*[[Era e ngrohtë e thellësive]] - (1982) (TV) ....Rexhepi
*[[Nëntori i dytë]] - (1982) ....Lym Kepi
*[[Gëzhoja e vjetër]] - (1980) ....Servet Saraçi
*[[Goditja]] (1980) - (TV)
*[[Dorina]] (1979) - (TV)
*[[Mësonjtorja]] - (1979) ....Stefan Bardhi
*[[Gjeneral gramafoni]] - (1978) ....Zoti Alberto
*[[Në pyjet me borë ka jetë]] - (1978) ....Inxhinieri
*[[Zani partizani]] - (1976) (TV) .... Komisari
*[[Dimri i fundit]] - (1976) ....Togeri gjerman
 
{{aktor-cung}}
Anonymous user