Ndryshimi mes inspektimeve të "Guns N' Roses"

21 bytes added ,  10 vjet më parë
v
roboti shtoj: ga:Guns N' Roses
(rregullova informacioni qe Liridon kishte shtuar dhe e organizova.)
v (roboti shtoj: ga:Guns N' Roses)
[[fi:Guns N' Roses]]
[[fr:Guns N' Roses]]
[[ga:Guns N' Roses]]
[[gl:Guns N' Roses]]
[[he:Guns N' Roses]]
86.547

edits