Dallime mes rishikimeve të "Kthesa e madhe Ushtria Çlirimtare e Kosovës"

ska përmbledhje të redaktimeve
(Faqe e re: "Kthesa e madhe Ushtria Çlirimtare e Kosovës" libër me Autor Jakup Krasniqi. Çfarë nuk qe e mundur të arrihej për vite të tëra me protesta paqësore dhe mosbindje qytetare,...)
 
No edit summary
[[Skeda:Kthesa e madhe Ushtria Çlirimtare e Kosovës.jpg|thumb|300px]]
"Kthesa e madhe Ushtria Çlirimtare e Kosovës" libër me Autor [[Jakup Krasniqi]].