Dallime mes rishikimeve të "26 Shtator"

26 bytes added ,  12 vjet më parë
v
roboti shtoj: xal:Һаха сарин 26; cosmetic changes
v (roboti shtoj: pa:੨੬ ਸਤੰਬਰ)
v (roboti shtoj: xal:Һаха сарин 26; cosmetic changes)
 
<!-- kategorizim dhe ndëruiki-->
<!--interwiki-->
 
[[Kategoria:Shtator]]
 
<!--interwiki-->
 
[[af:26 September]]
[[wa:26 di setimbe]]
[[war:Septyembre 26]]
[[xal:Һаха сарин 26]]
[[yo:26 September]]
[[zh:9月26日]]