Dallime mes rishikimeve të "25 Shtator"

26 bytes added ,  11 vjet më parë
v
roboti shtoj: xal:Һаха сарин 25; cosmetic changes
v (roboti shtoj: pa:੨੫ ਸਤੰਬਰ)
v (roboti shtoj: xal:Һаха сарин 25; cosmetic changes)
 
<!-- kategorizim dhe ndëruiki-->
<!--interwiki-->
 
[[Kategoria:Shtator]]
 
<!--interwiki-->
 
[[af:25 September]]
[[wa:25 di setimbe]]
[[war:Septyembre 25]]
[[xal:Һаха сарин 25]]
[[yo:25 September]]
[[zh:9月25日]]