Ndryshimi mes inspektimeve të "Mjedisi"

2 bytes removed ,  10 vjet më parë
* "Njerëzit fajësojnë mjedisin e tyre. Por është vetëm një njeri për tu fajësuar -- dhe vetëm një -- ata vetë." [[Robert Collier]]
* "Hapi i parë drejt suksesit është marrë kur ju s´pranoni të jeni rob i mjedisit në të cilin ju gjendeni më parë." [[Mark Caine]]
* "Ne nuk do të kemi një shoqëri nëse ne shkatërrojmë mjedisin." [[Margaret Mead]]MeTHI.
ROSANCE THE BEST WE ARE JUST ROSANCE , FUCK ALL ATA QE I SHAJNE . THE LEGEND....
Gridi burrel ju pershendet te gjithe burrelsat. Hajt shnet te gjith.
ROSANCE THE BEST
 
==Shiko edhe==
Anonymous user