Dallime mes rishikimeve të "KF Prishtina"

1 byte added ,  11 vjet më parë
v (roboti shtoj: it:KF Prishtina)
 
== Sezona 2006/07 ==
Para fillimit të sezonës 2006/07 Stadiumi i MitrovicëPrishtinës ku i luan ndeshjet KF
SuhodolliPrishtina është renovuar dhe paisur me reflektorë dhe me 50.45 ulëse. Kështu Stadiumi i MitrovicësPrishtinës bëhet stadiumi i parë në Kosovë ku ndeshjet mund të zhvillohen në mbrëmje si dhe me ulëse. Projekti i renovimit të stadiumit nuk është përfunduar dhe priten edhe përmirësime të mëtutjeshme të infrastrukturës në këtë stadium.
 
== Lidhje të jashtme ==
Anonymous user