Dallime mes rishikimeve të "Kastrioti"

371 bytes removed ,  12 vjet më parë
ska përmbledhje të redaktimeve
[redaktim i pashqyrtuar][redaktim i pashqyrtuar]
No edit summary
No edit summary
*[http://www.ifla.org/faife/faife/kosova/kosorepo.htm#_Toc480784381 IFLA - International Federation of Library Associations and Institutions] - raport para dhe pas luftës - anglisht
 
<!-- Kategorizim dhe interwiki -->
{{KO-gjeo-cung}}
{{Kosova}}
{{Kosovë}}
[[Category:Kastriot|*]]
[[Category:Qytete në Kosovë]]
 
[[de:Obilić (Gemeinde)]]
[[en:Obilić]]
[[fr:Obilić (Kosovo)]]
[[hr:Obilić]]
[[it:Obilić]]
[[no:Obilić]]
[[pl:Obilić]]
[[pt:Obilić]]
[[ro:Obilić]]
[[ru:Обилич (город)]]
[[sh:Obilić]]
[[sr:Обилић]]
[[tr:Kastriot]]
 
 
Anonymous user