Dallime mes rishikimeve të "Kastrioti"

4 bytes removed ,  11 vjet më parë
 
== Rruget Kryesore ==
Kastrioti eshte edhe ne disa rruge Nga [[Millosheva]]
Keto Rruge thirren Rruga Per [[Podujeve]] Per [[Prishtine]] Dhe Per [[Obiliq]]
Anonymous user