Ndryshimi mes inspektimeve të ".al"

72 bytes removed ,  10 vjet më parë
ska përmbledhje të redaktimeve
synimi=Entitete të lidhura me [[Figura:Flag of Albania.svg|30px]]|
përdorimiaktual=Përdoret në Shqipëri|
kufizimi=Vetëm për Shtetasit ShqipëtarShqipëtarë ne Shqipëri dhe jashtë Shqipërisë duke përfshirë edhe bizneset të regjistruara në [[Shqipëri]];
struktura= Regjistrimet janë të mundur per te gjitha nivelet|
 
dokumentet=[http://www.ert.gov.al/ert_alb/static/TI_Form_Pasq.html (PDF)]|
mosmarrëveshje= Mosmarrëveshjet duhen të jenë me atë që regjistron vetëm; NIC mohon përgjegjësin|
website=[http://www.ert.gov.al/ert_alb/static/TI_Form_Pasq.html]|}}
Anonymous user