Dallime mes rishikimeve të "Kali i Trojës (informatikë)"

v
U kthyen ndryshimet e Veho (diskutimet) në versionin e fundit nga TXiKiBoT.
v (U kthyen ndryshimet e Veho (diskutimet) në versionin e fundit nga TXiKiBoT.)
Nëse ju dyshoni se jeni të infektuar nga ndonje trojan është e rekomandueshme të përdorni një program i cili i heton dhe i largon këta nga kompjuteri juaj.
 
== Shih edhe ==
Për ta mbrojtur kompjuterin tuaj nga Kali i Trojës, shkarkoni nga interneti Trojan Remover.P.sh në www.google.com duke kërkuar emrine programit.--[[Përdoruesi:Veho|Veho]] 27 Mars 2010 22:39 (CET)veho
 
== Lidhje të jashtme ==