Dallime mes rishikimeve të "KS Naftëtari"

22 bytes removed ,  13 vjet më parë
v
U kthyen ndryshimet e 79.106.109.33 (diskutimet) në versionin e fundit nga 79.106.109.46.
[redaktim i pashqyrtuar][redaktim i pashqyrtuar]
v (U kthyen ndryshimet e 79.106.109.33 (diskutimet) në versionin e fundit nga 79.106.109.46.)
== Sukseset ==
KS Naftëtari ka arritur të fitojë 2 herë Kategorinë e Parë,dhe 4 here kategorine e dyte,
me president zotin Xhane Kumaraku.(Qe eshte njesh fare!)
 
Në sezonin 2006/07 KS Naftëtari luajti në Kategorinë e Dytë - Grupi A dhe u rendit në vend të dytë pasi mblodhi 44 pikë me një golavarazh 37-16.<ref>[[AlbSoccer (Amëza)|AlbSoccer]] [http://www.freewebs.com/albsoccer/ në rrjetë]</ref>