Ndryshimi mes inspektimeve të "Të ardhurat mujore"

297 bytes added ,  10 vjet më parë
ska përmbledhje të redaktimeve
v (Faqe e re: Me fjalën '''të ardhurat mujore''' kuptohet sasia e përgjithëshme e të hyrave mujore për një personë (të shpehura në të holla). Varësisht nga veprimtaria dhe marv...)
 
 
[[Category:Ekonomi]]
Te ardhurat mujore mund te jene shume te vogla ose shume te medha.Kjovaret nga buxheti qe mund te fitoi familja (prinderit ose femijet qe ajne te rritur , pra mbi moshen 18 vjecare).ne shqiperi ne te dhumten e raste buxheti mujor eshte jo i mjaftueshem qe do te thote se te ardhurat jane te pakta
Anonymous user