Ndryshimi mes inspektimeve të "12 Maj"

249 bytes added ,  10 vjet më parë
* [[2010]] - [[Libi]] 105 të vdekur nga rrëzimi i aeroplanit.
* [[2010]] - Katër të vdekur dhe disa të plagosur është bilanci i incidentit të armatosur që gjatë natës ka ndodhur në afërsi të fshatit [[Radushë]] të [[Shkupi]]t, mëson Alsat-M.
* [[2010]] - Ambasada e Republikës së [[Xhibuti]]t në Paris, përmes një note diplomatike ka njoftuar zyrtarisht ambasadën e Republikës së Kosovës në Paris me vendimin e Qeverisë së Xhibutit për të njohur [[Kosovë]]n shtet të pavarur
 
== Lindje ==