Ndryshimi mes inspektimeve të "Ballshi"

31 bytes removed ,  10 vjet më parë
ska përmbledhje të redaktimeve
Mallakastra eshte zone blektorale dhe ndaj ne tryezen Mallakastriote sherbehen mishi ne hell me shijen e kullotes se malit.
 
 
[[Skeda:logo-astir.gif|thumb|]]
 
== Demografia ==
887

edits