Ndryshimi mes inspektimeve të "Sabit Rrustemi"

47 bytes removed ,  10 vjet më parë
 
== Funksionet publike ==
Sabit Rrustemi, një mandat ishte edhe deputet në Kuvendin e Kosovës, dhe përpos krijimeve letrare e publicistike, merret edhe me veprimtari publike politike,aktualisht është këshilltar për media i zëvendëskryeministrit të Kosovës si dhe kandidat për kryetar të fshatit Kureq.
 
== Çmimet letrare ==
Anonymous user