Ndryshimi mes inspektimeve të "Vërlen"

522 bytes added ,  10 vjet më parë
ska përmbledhje të redaktimeve
(U largua krejt përmbajtja e artikullit)
{{Infobox ALB fshat|
| foto harta=[[Figura:Noimage.png|Noimage.png]]<!--240px-->
| emri='''{{PAGENAME}}'''
| banor=
| qarku=[[]]
| rrethi=[[]]
| bashkia=[[]]
| komuna=[[]]
| posta=
| telefoni=
| lartësia=
| latitude=
| longitude=
| web=
}}
 
'''{{PAGENAME}}''' është një fshat në [[Republiken e Shqiperise
== Gjeografia ==
 
== Demografia ==
 
== Ekonomia ==
 
== Historia ==
 
== Shih dhe këtë ==
{{Qarku Korce}}
 
== Lidhje të jashtme ==
 
 
{{AL-gjeo-cung}}
 
[[Category:Fshatra në Shqipëri]]
209

edits