Ndryshimi mes inspektimeve të "Stadiumi "Tomori""

62 bytes added ,  10 vjet më parë
ska përmbledhje të redaktimeve
(Faqe e re: '''Stadiumi Tomori''' është ambjenti ku zhvillon ndeshjet FK Tomori Berat. Ka një kapacitet prej 14.500 spektatorë. kategoria:Stadiume)
 
'''Stadiumi Tomori''' është ambjenti ku zhvillon ndeshjet FK Tomori Berat. KaStadiumi u ndërtua në vitin 1985 dhe ka një kapacitet prej 14.500 spektatorë.
 
 
[[kategoria:Stadiume]]
 
[[en:Stadium Tomori]]
Anonymous user