Ndryshimi mes inspektimeve të "Stadiumi "Tomori""

ska përmbledhje të redaktimeve
'''Stadiumi "Tomori"''' është ambjenti ku zhvillon ndeshjet [[KS Tomori]] [[Berat]]. Stadiumi u ndërtua në vitin 1985 dhe ka një kapacitet prej 12.500 spektatorë.