Dallime mes rishikimeve të "1944 në strip"

32 bytes added ,  11 vjet më parë
ska përmbledhje të redaktimeve
(Faqe e re: == Ngjarje dhe publikime == == Ekspozita dhe shouva == == Convention == == Publikimi i parë sipas titullit == Category:Vite në strip)
 
 
[[Category:Vite në strip]]
 
[[fr:1944 en bande dessinée]]