Dallime mes rishikimeve të "Dekorata "Pishtar i demokracisë""

ska përmbledhje të redaktimeve
No edit summary
No edit summary
 
Deri më tani me Medaljen "Pishtar i Demokracisë" nga Presidenti janë dekoruar:
 
{{cung}}
Azem Hajdari
Shinasi Rama
Arben Lika
Tefalin Malshyti
Bardhyl Ukcamaj
Pal Serreqi
Arben Sula
Adrian Harri
Bislim Ahmetaj
Blendi Gonxhe
Anton Logoreci
 
 
==Shiko dhe këtë==
Anonymous user