Ndryshimi mes inspektimeve të "Stadiumi "Tomori""

ska përmbledhje të redaktimeve
v (roboti ndryshoj: en:Tomori Stadium)
'''Stadiumi "Tomori"''' është ambjenti ku zhvillon ndeshjet [[KSFK Tomori]] [[Berat]]. Stadiumi u ndërtua në vitin 1985 dhe ka një kapacitet prej 1213.500350 spektatorë.