Dallime mes rishikimeve të "Gjeografia e Bosnjës dhe Hercegovinës"

v
[redaktim i pashqyrtuar][redaktim i pashqyrtuar]
[[pl:Geografia Bośni i Hercegowiny]]
[[pt:Geografia da Bósnia e Herzegovina]]
[[ro:Geografia Bosniei şiși HerţegovineiHerțegovinei]]
[[ru:География Боснии и Герцеговины]]
[[sh:Geografija Bosne i Hercegovine]]
4.020

edits