Ndryshimi mes inspektimeve të "Wikitravel"

8 bytes removed ,  10 vjet më parë
ska përmbledhje të redaktimeve
'''Deri me sot jane vetem tre perdorues qe jane te gatshem ta celin ne gjuhen shqipe.
 
Dhe kerkohet dheedhe nje i katert. Bashkohu ketu [http://wikitravel.org/shared/Albanian_Wikitravel_Expedition]'''
 
== Wikitravel ==
Anonymous user