Ndryshimi mes inspektimeve të "Stadiumi "Tomori""

ska përmbledhje të redaktimeve
'''Stadiumi "Tomori"''' është ambjenti ku zhvillon ndeshjet [[FKKS Tomori]] [[Berat]]. Stadiumi u ndërtua në vitin 1985 dhe ka një kapacitet prej 13.350 spektatorë.
 
 
147

edits