Dallime mes rishikimeve të "Përdoruesi:Armend/nënfaqe"

ska përmbledhje të redaktimeve
No edit summary
No edit summary
 
Ka më se një vit që këtë artikull e kam kandiduar për artikull perfekt por ka kaluar pa u vërejtnga përdoruesit tjerë. Ju lutem votoni dhe komentoni.--[[Përdoruesi:Armend|Armend]] 5 Qershor 2010 13:19 (CEST)
 
<a href="http://www.3smartcubes.com?iq-score"><img src="http://www.3smartcubes.com/images/iq_scores/135.gif" style="border: none;"></a><br>3SmartCubes.com - <a title="IQ Test" href="http://www.3smartcubes.com?iq-score">IQ Test</a>