Dallime mes rishikimeve të "Medvegja"

36 bytes added ,  11 vjet më parë
(Demografia)
 
== Shiko edhe ==
* [[Presheva]], [[Medvegja]] dhe [[Bujanovci]] perbejnepërbejnë treshen e mbeteur jashtejashtë territorit kulturor te Shqiptareve jashtejashtë territoreve disi te mbrojtura.
 
* vendbanim : [[Svirrca]]
 
== Lidhje të jashtme ==