Dallime mes rishikimeve të "Strafica"

540 bytes removed ,  11 vjet më parë
Përcjellim te Straficka
(Faqe e re: {{Infobox ALB fshat| | foto harta=Noimage.png<!--240px--> | emri='''{{PAGENAME}}''' | banor= | qarku=Qarku i Beratit | rrethi=Rrethi i Skraparit |...)
 
(Përcjellim te Straficka)
 
#REDIRECT[[Straficka]]
{{Infobox ALB fshat|
| foto harta=[[Figura:Noimage.png|Noimage.png]]<!--240px-->
| emri='''{{PAGENAME}}'''
| banor=
| qarku=[[Qarku i Beratit]]
| rrethi=[[Rrethi i Skraparit]]
| bashkia=
| komuna=[[Komuna Gjerbës]]
| posta=
| telefoni=
| lartësia=
| latitude=
| longitude=
| web=
}}
 
'''{{PAGENAME}}''' është një fshat në [[Shqipëri]]...
 
== Gjeografia ==
 
== Demografia ==
 
== Ekonomia ==
 
== Historia ==
 
== Shih dhe këtë ==
{{Komuna Gjerbës}}
 
== Lidhje të jashtme ==
 
 
{{AL-gjeo-cung}}
 
[[Category:Fshatra në Shqipëri]]