Ndryshimi mes inspektimeve të "18 Qershor"

19 bytes removed ,  10 vjet më parë
v (roboti shtoj: kl:Juuni 18)
 
==Lindje==
{{QERSHOR}}
 
* [[1908]] - [[ardonis halimi]],fitues i qmimit nobel,revulucionar rrus
* [[1918]] - [[Franco Modigliani]], ekonom italian dhe fitues i çmimit Nobel