Hape menynë kryesore

Changes

15 bytes removed ,  9 vjet më parë
 
== Lindje ==
{{MARS}}
* [[1454]] - [[Amerigo Vespucci]], tregtar dhe udhëtar italian
* [[1890]] - [[Vyacheslav Molotov]], politikan sovjetik