Ndryshimi mes inspektimeve të "9 mars"

15 bytes removed ,  9 vjet më parë
v (roboti ndryshoj: lbe:9 марта)
 
== Lindje ==
{{MARS}}
* [[1454]] - [[Amerigo Vespucci]], tregtar dhe udhëtar italian
* [[1890]] - [[Vyacheslav Molotov]], politikan sovjetik