Ndryshimi mes inspektimeve të "10 Maj"

14 bytes removed ,  10 vjet më parë
 
== Lindje ==
{{MAJ}}
* [[1876]] - [[Ivan Cankar]], letrarë slloven
* [[1962]] - [[David Fincher]], regjisor, producent filmi dhe aktor amerikan