Ndryshimi mes inspektimeve të "16 Maj"

14 bytes removed ,  10 vjet më parë
v (roboti shtoj: ckb:١٦ی ئایار)
 
== Lindje ==
{{MAJ}}
* [[1905]] - [[Henry Fonda]], aktor amerikan
* [[1931]] - [[Peter Levi]], [[Shkencëtari|shkencëtarë]] dhe shkrimtar britanez