Dallime mes rishikimeve të "Përdoruesi diskutim:Hoo man"

ska përmbledhje të redaktimeve
No edit summary
No edit summary
:Ja, diese Wikipedia hat es echt nötig. Ich arbeit mich kaputt hier. Als Beispiel: [[Përdoruesi:Mikullovci11/redakto|Die zukünftige Hauptseite]]. Hier fehlt wirklich alles, von Rechtlichen Vorlagenboxen für Dateien, wenn überhaupt Richtlinien hier eingehalten werden. --[[User:Zsoni|Mikullovci]] 15 Qershor 2010 22:51 (CEST)
zotërinj jeni në wikipedia në gjuhën shqipe dhe ju lutem diskutoni ndonnjë fjalë shqip se ne nuk mund të kuptojmë se për çfarë kontesti bëhet fjalë--[[Përdoruesi:Armend|Armend]] 15 Qershor 2010 23:13 (CEST)
thanks for the notice, but I'm unable to write albanian... - [[Përdoruesi:Hoo man|Hoo man]] 16 Qershor 2010 00:17 (CEST)
For further discussion, please go to: [[meta:User_talk:Hoo_man]] (english) or [[de:User_talk:Hoo_man]] (german)