Dallime mes rishikimeve të "Përdoruesi diskutim:Elio96"

ska përmbledhje të redaktimeve
<div style="background-color:#ffffff; border:1px solid #363636; margin-bottom:0.5em; padding:0.5em;">
<div style="text-align:center; font-size:143%; padding:0.5em; background-color:#363636; color:#ffffff;">Përdoruesi diskutim</div>
<!---->[[Skeda:Quill-Nuvola.svg|right|100px]]
Shkruani këtu në dëshironi të komunikoni me mua dhe unë do të përgjigjem në faqet tuaj të diskutimit. Faleminderit!
<div style="text-align:center; font-size:115%;">
'''{{AddNewSection
|Lidhje=http://sq.wikipedia.org/w/index.php?title=P%C3%ABrdoruesi_diskutim:Mikullovci11&action=edit&section=new
|Spirancë=
|Preload=
|Subjekt=
|Asnjëtemë=
|Editintro=Përdoruesi diskutim:Mikullovci11/Editintro
|Level=
|Vogël=
}}'''</span></span>
</div>
</div>
 
== Moska ==
 
887

edits