Ndryshimi mes inspektimeve të "V"

12 bytes removed ,  9 vjet më parë
v
roboti ndryshoj: ru:V; cosmetic changes
v (roboti ndryshoj: id:V (disambiguasi))
v (roboti ndryshoj: ru:V; cosmetic changes)
{{Kthjellim}}
== Shkronja '''V''' ==
 
{{ABC-ja}}
 
== Shih dhe ==
* Në [[shqip|gjuhën shqipe]] është shkronja e [[31|tridhjetenjëtë]] e [[alfabeti]]t, me të shënohet [[gërma]] '''V''' e madhe e dorës.
*
*
<!-- kategorizim dhe ndëruiki-->
 
[[CategoryKategoria:Alfabete]]
[[CategoryKategoria:Shkronja|!]]
 
[[af:V (dubbelsinnig)]]
[[pl:V (ujednoznacznienie)]]
[[pt:V (desambiguação)]]
[[ru:V (значения)]]
[[tr:V]]
[[uk:V]]