Ndryshimi mes inspektimeve të "Wikipedia:Kuvendi"

1.376 bytes added ,  10 vjet më parë
→‎Komente: bllokimi eshte pa afat
(→‎Komente: bllokimi eshte pa afat)
 
Dhe sigurisht qe e kemi nje te dyshuar per vandalizmat, ai eshte MyDelirium, shikoni faqen e tij te diskutimit kontrolloni IP e tij dhe shikoni historikun e faqes se tij te perdoruesit.--[[Përdoruesi:Elio96|Elio96]] 22 Qershor 2010 20:53 (CEST)
 
:Per Kristiani95/Elio96: Sa per ta qartesuar, bllokimi eshte '''pa afat''', domethene per gjithnje. Si tha Aeternus, rifillo prape nga fillimi si 1 perdorues i vetem (neqeoftese do krijosh 2 ose me shume accounts, dhe perdoresuit e tjere e marin vesh, do kesh probleme akoma me serioze, se do bllokoj te gjitha ate range nga redaktimi per gjithnje).
:Sado qe te na vij keq, rregullat jane rregulla. Si gje e pare bllokohesh per gjithnje vetem per fallsifikimin qe bere. Shumica e perdouresve nuk e ka idene sa vandalizma Wikipedia ka çdo minute qe kalon. Tu dha shansi per te vazhduar drejt, por ne te kundert fillove me vandalizem per 1 jave. Keto jane strumentet e vetme qe ne kemi per te vendosur raste te tilla (te cilat vlejne per kedo).
 
:Numri i redaktimeve ska te thote fare. Kushdo ketu mund te filloj nje proçes te tille kunder kushdo (neqoftese mendon qe nje admin apo perdorues abuzon privilegjin e tij, hap diskutimin ketu te Kuvendi (ne menyre sa me neutrale qe mundesh)).
:Une te them te drejten doja thjesht te bashkoja accounts ne 1 te vetem, dhe te shpresoja qe me mbrapa te vazhdoje vetem me pune te mire. Po skam te drejte te mare kete vendim vetem (projekti nuk eshte i imi, eshte i gjithe atyre qe redaktojne ketu).
:Checkuseri Jyothis tha qe ndonjehere kishte pasur access nga nje vend i vetem (konsiderova shkollen), shiko te seksioni ''possible''.
 
==Nuk dashta mu përzi në këtë bised==