Ndryshimi mes inspektimeve të "Wikipedia:Kuvendi"

v (→‎Votimi per bllokim: Cradel i ka spjeguar arsyet e veta)
:Une te them te drejten doja thjesht te bashkoja accounts ne 1 te vetem, dhe te shpresoja qe me mbrapa te vazhdoje vetem me pune te mire. Po skam te drejte te mare kete vendim vetem (projekti nuk eshte i imi, eshte i gjithe atyre qe redaktojne ketu).
:Checkuseri Jyothis tha qe ndonjehere kishte pasur access edhe nga nje vend i vetem (ja ku eshte edhe shkolla), shiko te seksioni ''possible''. --<small style="background:#000">'''&nbsp;&nbsp;[[User:Eagleal|<span style="color:#fff">eagle</span>]][[User talk:Eagleal|<span style="color:#fff;background:#f00">al</span>]]&nbsp;'''</small> 23 Qershor 2010 00:08 (CEST)
 
Atehere ti e pranon kete mundesi, na fajeson neve edhe per vandalizmat e bera ndaj artikujve tane dhe tani na bllokon prapeseprape. Ti thjesht ke deshire te na bllokosh atehere, sepse shpjegim tjeter s'ka. Nese do te ishim ne qe do benim vandalizma nuk do ti benim kundrejt artikujve tane, por ne gjithe wikipedian.--[[Përdoruesi:Elio96|Elio96]] 23 Qershor 2010 08:28 (CEST)
 
==Nuk dashta mu përzi në këtë bised==
887

edits