Ndryshimi mes inspektimeve të "Përdoruesi diskutim:Kristiani95"

→‎Pershendetje: seksion i ri
(→‎Pershendetje: seksion i ri)
 
Tjeta Krisitiani. Nuk e di ne qoftese e ke vene re, por rezultatet e checkuser jane postuar te kuvendi, dhe tani [[Wikipedia:Kuvendi#Votimi_per_bllokim|po votojme per bllokimin]] e Kristiani95, Elio96, dhe te gjithe sockpuppets. Mund te diskutosh te votimi per bllokim. --<small style="background:#000">'''&nbsp;&nbsp;[[User:Eagleal|<span style="color:#fff">eagle</span>]][[User talk:Eagleal|<span style="color:#fff;background:#f00">al</span>]]&nbsp;'''</small> 22 Qershor 2010 15:32 (CEST)
 
== Pershendetje ==
 
Une them te mos e presim kete vendim me kaq lehtesi.--[[Përdoruesi:Elio96|Elio96]] 23 Qershor 2010 08:40 (CEST)
887

edits