Ndryshimi mes inspektimeve të "Përdoruesi diskutim:Aeternus"

→‎Pfff.: seksion i ri
(→‎Pfff.: seksion i ri)
 
:[http://en.wikipedia.org/wiki/User:Aeternus user:Aeternus]. --'''[[User:Aeternus|Λeternus]]''' 27 Mars 2010 22:13 (CET)
 
== Pfff. ==
 
A je ne terezi ti? Kthimi i redaktimit tend nuk ka lidhje fare me pafajesine time, mos u bej injorant por logjiko mire dhe mos i vendos faktet si te kete qejfi ty.--[[Përdoruesi:Elio96|Elio96]] 23 Qershor 2010 14:13 (CEST)
887

edits