Ndryshimi mes inspektimeve të "Përdoruesi diskutim:Kristiani95"

→‎Reply: seksion i ri
(→‎Reply: seksion i ri)
(→‎Reply: seksion i ri)
 
Videoja ishte shume shume e bukur. Une them qe po te na perjashtojne te marrim edhe ne masa kundrejt tyre. Nuk e di nese me kupton.--[[Përdoruesi:Elio96|Elio96]] 23 Qershor 2010 14:15 (CEST)
 
== Reply ==
 
E mendova dhe une kete por une nuk mund ti kontaktoj sepse si kam numrat e telefonit apo te kontaktojme me wikipedia? Po ishte per nne wikipedia kontakto ti sepse une nuk kam kohe sepse duhet te perkthesj dicka qe duhet ta dorezoj neser.--[[Përdoruesi:Elio96|Elio96]] 23 Qershor 2010 14:59 (CEST)
887

edits