Ndryshimi mes inspektimeve të "Përdoruesi diskutim:Neolith~sqwiki"

→‎Ndihme: seksion i ri
(→‎Ndihme: seksion i ri)
== Foto pa lisence ==
:Figurat: Saturnus2.jpg dhe Voyager 1.jpg u grisen sepse gjenden ne commons. [[Përdoruesi:Puntori|Puntori]] 18 Shtator 2008 22:31 (CEST)
 
== Ndihme ==
 
[[Skeda:Padrejtesia.gif]]
887

edits