Ndryshimi mes inspektimeve të "Wikipedia:Kuvendi"

260 bytes removed ,  10 vjet më parë
ska përmbledhje të redaktimeve
* {{PËR}} -- Edhe një vend që kemi ne shqiptarët, (wikipedia) ku jemi të barabartë me gjithë gjuhët e botës, edhe aty mundohen të bëjne gjëra jo të drejta, mashtrime. Jam pro Bllokimit. --[[Përdoruesi:Liridon|Liridon]] 22 Qershor 2010 16:00 (CEST)
* {{KUNDËR}} Unë nuk shoh atë si vandalizëm. Kta Përdorues bëjë një punë të mirë në Wikipedia shqip. Bllokimi do të jetë një vendim i keq. --[[User:Zsoni|Mikullovci]] 23 Qershor 2010 14:01 (CEST)
----
* Kundër votimit në tërsi. Parakushtet për votim nuk janë. Unë nuk mundem me ditë kush është me maska e kush pa maska të IP-së.--[[Përdoruesi:Kurreshtja|Kurreshtja]] 23 Qershor 2010 14:29 (CEST). Për me e shprehë ma qartë, jo që jamë kundër bllokimit po kundër paraqitjes në votim. Kur donë me paraqitë në votim diçka duhesh me i pregatit kushtete!!!
 
=====Komente=====
[[Skeda:Padrejtesia.gif|Padrejtesia.gif]]
 
 
 
 
 
 
Kjo eshte teresisht e padrejte. Ku i keni provat qe une kam vandalizuar faqet. Pse duhet t'i vandalizoj faqet e mia? Jam shume i zhgenjyer prej kesaj. Po njehere, si dolen qe accountet e ndryshem jane scokpuppetet e mi. Elio96 dhe Kristiani95 jane llogari teresisht te ndryshme. Ku i keni provat per kete? Jashte rregullores eshte edhe bllokimi me te padrejte i perdoruesve, ju po beni nje gafe. Mesa shoh kerkesen te check user, ajo thote likely. Te gjithe llogarite qe listoheshin jane persona qe jetojne ne Tirane, dhe te gjithe i njoh dhe e di fare mire qe nuk jam ata. Eshte turp per Wikipedian Shqip kur denon padrejtesisht njerezit per akuza te paverteta si sockpuppetry dhe vandalizem. --[[Përdoruesi:Kristiani95|Kristiani95]] 22 Qershor 2010 16:57 (CEST)
 
Atehere ti e pranon kete mundesi, na fajeson neve edhe per vandalizmat e bera ndaj artikujve tane dhe tani na bllokon prapeseprape. Ti thjesht ke deshire te na bllokosh atehere, sepse shpjegim tjeter s'ka. Nese do te ishim ne qe do benim vandalizma nuk do ti benim kundrejt artikujve tane, por ne gjithe wikipedian.--[[Përdoruesi:Elio96|Elio96]] 23 Qershor 2010 08:28 (CEST)
 
:Pse jemi duke votuar kur jane shkelur rregullat, perdoruesit bllokohen kur ndodh kjo. Nuk eshte demokraci ku mund te besh fushate dhe te votosh kot, nese dikush mendon se nuk duhet te bllokohen le te japë nje arsye te mire dhe jo thjesht "nuk dua" --[[Përdoruesi:Cradel|Cradel]] 23 Qershor 2010 18:06 (CEST)
 
==Nuk dashta mu përzi në këtë bised==
887

edits