Ndryshimi mes inspektimeve të "Përdoruesi diskutim:Kristiani95"

v
 
Perhape kudo kete [[Padrejtesia.gif]], ose bej nje tjeter me te mire ose le te bejme nje flamur. Po une them ta perhapim. --[[Përdoruesi:Elio96|Elio96]] 23 Qershor 2010 17:16 (CEST)
:Gjeta në faqen Diskutime të profilit tim një mesazh viziv dhe një kërkes për ndihmë.
Aty thuej se duhet të votoj diku për tju ndihmuar që Ju të mos bllokoheni. Nuk di pse nuk më keni dërguar edhe adresën ku të votoj dhe arsyen pse 2-3 persona janë përjashtuar nga [[Wikipedia]].
Miqëisht [[Përdoruesi:Irvi Hyka|Irvi Hyka]]
3.535

edits