Dallime mes rishikimeve të "Stampa:Grup etnik/doc"

Faqe e re: {{Documentation subpage}} <!-- JENI TE LUTUR TE SHTONI KATEGORI DHE INTERWIKI NE FUND TE KESAJ FAQE - ATJE KU ESHTE E SHENUAR --> === Përdorimi === <pre> {{Grup etnik |group = |po...
(Faqe e re: {{Documentation subpage}} <!-- JENI TE LUTUR TE SHTONI KATEGORI DHE INTERWIKI NE FUND TE KESAJ FAQE - ATJE KU ESHTE E SHENUAR --> === Përdorimi === <pre> {{Grup etnik |group = |po...)
(Pa ndryshime)
1.822

edits