Ndryshimi mes inspektimeve të "Punë dhe ditë"

v
Robot: Changing Category:Histori:Dokumente
v (Robot: Changing Category:Historia:Dokumente)
v (Robot: Changing Category:Histori:Dokumente)
<!-- kategorizim dhe ndëruiki -->
 
[[Category:Histori:Dokumente historike]]
12.976

edits